    SCRH5D18 Search Results
    SCRH5D18 Datasheets (18)
    Signal Transformer
    Part ECAD Model Manufacturer Description Datasheet Type PDF PDF Size Page count
    SCRH5D18-100
    Signal Transformer Fixed Inductors, Inductors, Coils, Chokes, INDUCTOR SMD 10UH 1.20A 10KHZ Original PDF 1
    SCRH5D18-101
    Signal Transformer Fixed Inductors, Inductors, Coils, Chokes, INDUCTOR SMD 100UH 0.36A 10KHZ Original PDF 1
    SCRH5D18-120
    Signal Transformer Fixed Inductors, Inductors, Coils, Chokes, INDUCTOR SMD 12UH 1.10A 10KHZ Original PDF 1
    SCRH5D18-150
    Signal Transformer Fixed Inductors, Inductors, Coils, Chokes, INDUCTOR SMD 15UH 0.97A 10KHZ Original PDF 1
    SCRH5D18-180
    Signal Transformer Fixed Inductors, Inductors, Coils, Chokes, INDUCTOR SMD 18UH 0.85A 10KHZ Original PDF 1
    SCRH5D18-220
    Signal Transformer Fixed Inductors, Inductors, Coils, Chokes, INDUCTOR SMD 22UH 0.80A 10KHZ Original PDF 1
    SCRH5D18-270
    Signal Transformer Fixed Inductors, Inductors, Coils, Chokes, INDUCTOR SMD 27UH 0.75A 10KHZ Original PDF 1
    SCRH5D18-330
    Signal Transformer Fixed Inductors, Inductors, Coils, Chokes, INDUCTOR SMD 33UH 0.65A 10KHZ Original PDF 1
    SCRH5D18-390
    Signal Transformer Fixed Inductors, Inductors, Coils, Chokes, INDUCTOR SMD 39UH 0.57A 10KHZ Original PDF 1
    SCRH5D18-3R3
    Signal Transformer Fixed Inductors, Inductors, Coils, Chokes, INDUCTOR SMD 3.3UH 2.15A 10KHZ Original PDF 1
    SCRH5D18-470
    Signal Transformer Fixed Inductors, Inductors, Coils, Chokes, INDUCTOR SMD 47UH 0.54A 10KHZ Original PDF 1
    SCRH5D18-4R1
    Signal Transformer Fixed Inductors, Inductors, Coils, Chokes, INDUCTOR SMD 4.1UH 1.95A 10KHZ Original PDF 1
    SCRH5D18-560
    Signal Transformer Fixed Inductors, Inductors, Coils, Chokes, INDUCTOR SMD 56UH 0.50A 10KHZ Original PDF 1
    SCRH5D18-5R4
    Signal Transformer Fixed Inductors, Inductors, Coils, Chokes, INDUCTOR SMD 5.4UH 1.60A 10KHZ Original PDF 1
    SCRH5D18-680
    Signal Transformer Fixed Inductors, Inductors, Coils, Chokes, INDUCTOR SMD 68UH 0.43A 10KHZ Original PDF 1
    SCRH5D18-6R2
    Signal Transformer Fixed Inductors, Inductors, Coils, Chokes, INDUCTOR SMD 6.2UH 1.40A 10KHZ Original PDF 1
    SCRH5D18-820
    Signal Transformer Fixed Inductors, Inductors, Coils, Chokes, INDUCTOR SMD 82UH 0.41A 10KHZ Original PDF 1
    SCRH5D18-8R9
    Signal Transformer Fixed Inductors, Inductors, Coils, Chokes, INDUCTOR SMD 8.9UH 1.25A 10KHZ Original PDF 1
    SF Impression Pixel
    SCRH5D18 Price and Stock
    Signal Transformer Inc
    Signal Transformer Inc SCRH5D18-3R3
    FIXED IND 3.3UH 2.15A 50 MOHM
    Distributors Part Package Stock Lead Time Min Order Qty Price Buy
    DigiKey SCRH5D18-3R3 Tape & Reel 2,000
    Buy Now
    Onlinecomponents.com SCRH5D18-3R3
    • 1 -
    Buy Now
    Sager SCRH5D18-3R3 2,000
    • 1 -
    Signal Transformer Inc SCRH5D18-560
    FIXED IND 56UH 650MA 665 MOHM
    DigiKey SCRH5D18-560 Tape & Reel 2,000
    Onlinecomponents.com SCRH5D18-560
    Sager SCRH5D18-560 2,000
    Signal Transformer Inc SCRH5D18-680
    FIXED IND 68UH 620MA 840 MOHM
    DigiKey SCRH5D18-680 Tape & Reel 2,000
    Onlinecomponents.com SCRH5D18-680
    Sager SCRH5D18-680 2,000
    Signal Transformer Inc SCRH5D18-100
    FIXED IND 10UH 1.41A 124 MOHM
    DigiKey SCRH5D18-100 Tape & Reel 2,000
    Onlinecomponents.com SCRH5D18-100
    Sager SCRH5D18-100 2,000
    Signal Transformer Inc SCRH5D18-180
    FIXED IND 18UH 1.1A 210 MOHM SMD
    DigiKey SCRH5D18-180 Tape & Reel 2,000
    Onlinecomponents.com SCRH5D18-180
    Sager SCRH5D18-180 2,000
    SCRH5D18 Datasheets Context Search
    Catalog Datasheet Type Document Tags PDF
    Original
    SCRH5D18 BCRH5D18 SCRH5D18 10KHZ SCRH5D18-4R1 SCRH5D18-5R4 SCRH5D18-6R2 PDF
    Original
    SCRH5D18 10KHZ SCRH5D18-4R1 SCRH5D18-5R4 SCRH5D18-6R2 SCRH5D18-8R9 PDF