    ROX1SJ150R Search Results
    ROX1SJ150R Datasheets (2)
    Select Manufacturer
    Part ECAD Model Manufacturer Description Datasheet Type PDF PDF Size Page count
    ROX1SJ150R
    TE Connectivity Passive Product Resistors - Through Hole Resistors - RES 150 OHM 1W 5% AXIAL Original PDF 184.08KB
    ROX1SJ150R (2-1625885-3)
    Tyco Electronics Fixed Resistors; 1W SM M/OX 5% 150R ( Neohm ) Original PDF 108.7KB 2
    SF Impression Pixel
    ROX1SJ150R Price and Stock
    TE Connectivity
    TE Connectivity ROX1SJ150R
    RES 150 OHM 5% 1W AXIAL
    Distributors Part Package Stock Lead Time Min Order Qty Price Buy
    DigiKey () ROX1SJ150R Cut Tape 1
    Buy Now
    ROX1SJ150R Ammo Pack 2,000
    • 1 -
    Buy Now
    ROX1SJ150R Ammo Pack 1,000
    • 1 -
    Avnet Americas ROX1SJ150R Box 9 Weeks, 3 Days 12,000
    Mouser Electronics ROX1SJ150R 14,894
    Verical () ROX1SJ150R 10,000 2,000
    ROX1SJ150R 4,000 2,000
    Newark ROX1SJ150R Bulk 7,020 10
    TTI ROX1SJ150R Bulk 12,000
    Onlinecomponents.com ROX1SJ150R 14,000
    Avnet Abacus ROX1SJ150R 13 Weeks 12,000
    Get Quote
    Master Electronics ROX1SJ150R
    TE Connectivity ROX1SJ150R (2-1625885-3)
    RESISTORS METAL OXIDE RES 150 OHMS PWR-RTG 1 W TOL 5% AXIAL ROX SERIES
    RS ROX1SJ150R (2-1625885-3) Bulk 12,000
    Get Quote
    ROX1SJ150R Datasheets Context Search
    Catalog Datasheet Type Document Tags PDF
    Original
    ROX1SJ150R ROX1SJ150R PDF
    Contextual Info: Tyco Electronics ROX1SJ150R Product Details Fixed Resistors Converted to EU RoHS/ELV Compliant Statement of Compliance Product Highlights: Fixed Resistor Resistor Type = Power Resistor ROX1SJ150R Resistance Selection = <1K Ω Resistance = 150 Ω TE Internal Number: 2- 1625885 Power Rating = 1.00 W