    MP2A-680-R Search Results
    MP2A-680-R Datasheets (1)
    Cooper Bussmann
    Part ECAD Model Manufacturer Description Datasheet Type PDF PDF Size Page count
    MP2A-680-R
    Cooper Bussmann Fixed Inductors, Inductors, Coils, Chokes, INDUCTOR PWR LO PROFILE 68UH SMD Original PDF 2
    SF Impression Pixel
    MP2A-680-R Price and Stock
    Select Manufacturer
    Eaton Bussmann MP2A-680-R
    FIXED IND 68UH 520MA 1.108 OHM
    Distributors Part Package Stock Lead Time Min Order Qty Price Buy
    DigiKey MP2A-680-R Tape & Reel 3,900
    • 1 -
    Buy Now
    Sager MP2A-680-R 3,900
    • 1 -
    Buy Now
    Eaton Corporation MP2A-680-R
    - Tape and Reel (Alt: MP2A-680-R)
    Avnet Americas MP2A-680-R Tape & Reel 15 Weeks, 6 Days 3,900
    Mouser Electronics MP2A-680-R
    Get Quote
    Verical MP2A-680-R 7,800 3,900
    TME MP2A-680-R 7,800 3,900
    Richardson RFPD MP2A-680-R 3,900
    Eaton Electronics MP2A-680-R
    IND MP PLUS SZ2 68UH, 0.54A SMT