    MP2A-101-R Search Results
    MP2A-101-R Datasheets (1)
    Cooper Bussmann
    Part ECAD Model Manufacturer Description Datasheet Type PDF PDF Size Page count
    MP2A-101-R
    Cooper Bussmann Fixed Inductors, Inductors, Coils, Chokes, INDUCTR PWR LO PROFILE 100UH SMD Original PDF 2
    SF Impression Pixel
    MP2A-101-R Price and Stock
    Select Manufacturer
    Eaton Bussmann MP2A-101-R
    FIXED IND 100UH 390MA 2.015 OHM
    Distributors Part Package Stock Lead Time Min Order Qty Price Buy
    DigiKey MP2A-101-R Tape & Reel 3,900
    • 1 -
    Buy Now
    Onlinecomponents.com MP2A-101-R
    • 1 -
    Buy Now
    Bristol Electronics MP2A-101-R 2,035 1
    Quest Components () MP2A-101-R 1,628
    MP2A-101-R 308
    Sager MP2A-101-R 3,900
    Eaton Corporation MP2A-101-R
    - Tape and Reel (Alt: MP2A-101-R)
    Avnet Americas MP2A-101-R Tape & Reel 15 Weeks, 6 Days 3,900
    Mouser Electronics MP2A-101-R
    Get Quote
    Richardson RFPD MP2A-101-R 3,900
    Eaton Electronics MP2A-101-R
    IND MP PLUS SZ2 100UH, 0.45A SMT