    MP2-R180-51 Search Results
    MP2-R180-51 Result Highlights (1)
    Part ECAD Model Manufacturer Description Download Buy
    10164520-R180001LF
    Amphenol Communications Solutions FlexLock 3.2mm FPC-to-Board Connector Platform, Receptacle, 18 Position, Top Latch, Tin (preplated) PDF
    MP2-R180-51 Datasheets (4)
    3M Interconnect Solutions
    Part ECAD Model Manufacturer Description Datasheet Type PDF PDF Size Page count
    MP2-R180-51P1-LR
    3M Interconnect Solutions Backplane Connectors - Specialized, Connectors, Interconnects, CONN INV SOCKET 2-FB 180POS 5ROW Original PDF 5
    MP2-R180-51P1-TR30
    3M Interconnect Solutions Backplane Connectors - Specialized, Connectors, Interconnects, CONN SOCKET 180POS 5ROW GOLD Original PDF 5
    MP2-R180-51S1-LR
    MP2-R180-51S1-TR30