    MENB1010 Search Results
    MENB1010 Datasheets (183)
    SL Power Electronics
    Part ECAD Model Manufacturer Description Datasheet Type PDF PDF Size Page count
    MENB1010A0302B01
    SL Power Electronics Power Supplies - External/Internal (Off-Board) - AC DC Desktop, Wall Adapters - AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 3V 10W Original PDF 141.7KB
    MENB1010A0302F01
    SL Power Electronics Power Supplies - External/Internal (Off-Board) - AC DC Desktop, Wall Adapters - AC/DC DESKTOP ADAPTER 3V 10W Original PDF 141.7KB
    MENB1010A0302N01
    MENB1010A0302Q01
    MENB1010A0303B01
    MENB1010A0303F01
    MENB1010A0303N01
    MENB1010A0303Q01
    MENB1010A0312B01
    MENB1010A0312F01
    MENB1010A0312N01
    MENB1010A0312Q01
    MENB1010A0340B01
    MENB1010A0340F01
    MENB1010A0340N01
    MENB1010A0340Q01
    MENB1010A0341B01
    MENB1010A0341F01
    MENB1010A0341N01
    MENB1010A0341Q01
    SF Impression Pixel
    MENB1010 Price and Stock
    SL Power Electronics
    SL Power Electronics MENB1010A0903B02
    AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 10W
    Distributors Part Package Stock Lead Time Min Order Qty Price Buy
    DigiKey MENB1010A0903B02 Bulk 7 1
    Buy Now
    SL Power Electronics MENB1010A1503F01
    AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 12W
    DigiKey MENB1010A1503F01 Box
    • 1 -
    Buy Now
    RS MENB1010A1503F01 Bulk 250
    • 1 -
    Get Quote
    SL Power Electronics MENB1010A0941N01
    AC/DC DESKTOP ADAPTER 9V 9.9W
    DigiKey MENB1010A0941N01 Bulk
    SL Power Electronics MENB1010A1245F01
    AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 12W
    DigiKey MENB1010A1245F01 Bulk
    SL Power Electronics MENB1010A0544Q01
    AC/DC DESKTOP ADAPTER 5V 10W
    DigiKey MENB1010A0544Q01 Bulk
    MENB1010 Datasheets Context Search
    Catalog Datasheet Type Document Tags PDF
    24V Single Output
    Contextual Info: MENB1010 Universal 10 Watt Series Medical Switch-Mode Power Supply 3 Year Warranty •100-240Vac Universal Input Range •Meets EISA2007, CEC Efficiency Level V, EU EC No 278/2009 Phase II •Desktop & Wall Plug Styles •5V to 24V Single Output Models, up to 12W
    Original
    MENB1010 100-240Vac EISA2007, UL/EN/IEC60601-1, 100-240Vac, 100Vac: 24V Single Output PDF
    Original
    MENB1010 100-240Vac EISA2007, UL/EN/IEC60601-1 100-240Vac, 100Vac: PDF