MBRB40100CT Search Results
MBRB40100CT Datasheets (2)
| Part | ECAD Model | Manufacturer | Description | Datasheet Type | PDF Size | Page count | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MBRB40100CT | SMC Diode Solutions | DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V D2PAK | Original | 258.23KB | 4 | ||
| MBRB40100CTTR | SMC Diode Solutions | Discrete Semiconductor Products - Diodes - Rectifiers - Arrays - DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V D2PAK | Original | 257.82KB |
MBRB40100CT Price and Stock
Micro Commercial Components MBRB40100CTQ-TPSCHOTTKY BARRIER DIODE,D2PAK |
| Distributors | Part | Package | Stock | Lead Time | Min Order Qty | Price | Buy | ||||
MBRB40100CTQ-TP | Tape & Reel | 800 | 800 |
Buy Now | |||||
| MBRB40100CTQ-TP | Cut Tape | 800 | 1 |
Buy Now | ||||||
| MBRB40100CTQ-TP | Digi-Reel | 800 | 1 |
SMC Diode Solutions MBRB40100CTDIODE ARRAY SCHOTTKY 100V D2PAK |
MBRB40100CT | Digi-Reel | 3 | 1 |
| MBRB40100CT | Cut Tape | 3 | 1 |
| MBRB40100CT | Tape & Reel | 800 |
Micro Commercial Components MBRB40100CTH-TPDIODE ARRAY SCHOT 100V 20A D2PAK |
MBRB40100CTH-TP | Tape & Reel | 800 |
MBRB40100CTH-TP | 1 |
Get Quote | |||||||
SMC Diode Solutions MBRB40100CTTRDiode: Schottky rectifying; D2PAK; SMD; 100V; 40A; reel,tape |