    LS430850 Search Results
    LS430850 Datasheets (1)
    Powerex
    Part ECAD Model Manufacturer Description Datasheet Type PDF PDF Size Page count
    LS430850
    LS430850 Datasheets Context Search
    Catalog Datasheet Type Document Tags PDF
    PS431215
    Abstract: scr 2000v 430A CSD3080H CSD3120H CSD3160H LS430850 LS431250 LS431650 LS432043
    Contextual Info: Powerex Thyristor Single SCR Modules 7/3/2003 800V 1200V 1600V CSD3080H CSD3120H CSD3160H 1500A 500A 430A 400A I avg *click on the products for additional information 2000V Voltage LS432043 LS430850 LS431250 LS431650 PS431215 PS431615 Grid No: 29
    Original
    CSD3080H CSD3120H CSD3160H LS432043 LS430850 LS431250 LS431650 PS431215 PS431615 PS431215 scr 2000v 430A CSD3080H CSD3120H CSD3160H LS430850 LS431250 LS431650 LS432043 PDF