    LB2016T220M Search Results
    LB2016T220M Datasheets (1)
    Taiyo Yuden
    Part ECAD Model Manufacturer Description Datasheet Type PDF PDF Size Page count
    LB2016T220M
    Taiyo Yuden Fixed Inductors, Inductors, Coils, Chokes, INDUCTOR WOUND 22UH 105MA 0806 Original PDF 1
    SF Impression Pixel
    LB2016T220M Price and Stock
    TAIYO YUDEN
    TAIYO YUDEN LB2016T220M
    FIXED IND 22UH 105MA 1 OHM SMD
    Distributors Part Package Stock Lead Time Min Order Qty Price Buy
    DigiKey () LB2016T220M Tape & Reel 2,000
    Buy Now
    LB2016T220M Cut Tape 1
    Buy Now
    LB2016T220M Digi-Reel 1
    Avnet Americas LB2016T220M Tape & Reel 7 Weeks 2,000
    Mouser Electronics LB2016T220M
    Get Quote
    Onlinecomponents.com LB2016T220M
    • 1 -
    Quest Components LB2016T220M 3,378
    Ameya Holding Limited LB2016T220M 2,000
    Get Quote
    Avnet Abacus LB2016T220M Tape & Reel 17 Weeks 2,000
    TAIYO YUDEN LB2016T220MV
    Inductor General Purpose Wirewound 22uH 20% 2.52MHz Ferrite 0.105A 1.3Ohm DCR 0806 T/R
    Verical LB2016T220MV 1,190 18
    • 1 -
    LB2016T220M Datasheets Context Search
    Catalog Datasheet Type Document Tags PDF
    Contextual Info: Spec Sheet INDUCTORS Wire-wound Chip Inductors LB series LB2016T220M Features Item Summary 22 H(±20%), 105mA, 0806 Lifecycle Stage Mass Production Standard packaging quantity (minimum) Taping 2000pcs Products characteristics table External Dimensions 0806/2016
    Original
    LB2016T220M 105mA, 2000pcs 52MHz 105mA 16MHz PDF