    LB2012T3R3M Search Results
    LB2012T3R3M Datasheets (1)
    Taiyo Yuden
    Part ECAD Model Manufacturer Description Datasheet Type PDF PDF Size Page count
    LB2012T3R3M
    Taiyo Yuden Fixed Inductors, Inductors, Coils, Chokes, INDUCTOR WOUND 3.3UH 235MA 0805 Original PDF 1
    SF Impression Pixel
    LB2012T3R3M Price and Stock
    TAIYO YUDEN
    TAIYO YUDEN LB2012T3R3M
    FIXED IND 3.3UH 235MA 300 MOHM
    Distributors Part Package Stock Lead Time Min Order Qty Price Buy
    DigiKey () LB2012T3R3M Cut Tape 5,477 1
    Buy Now
    LB2012T3R3M Digi-Reel 5,477 1
    Buy Now
    LB2012T3R3M Tape & Reel 3,000 3,000
    • 1 -
    Avnet Americas LB2012T3R3M Tape & Reel 8 Weeks 3,000
    Mouser Electronics LB2012T3R3M 2,462
    Verical LB2012T3R3M 506 63
    • 1 -
    Onlinecomponents.com LB2012T3R3M
    Ameya Holding Limited LB2012T3R3M 3,000
    Get Quote
    Avnet Abacus LB2012T3R3M Tape & Reel 17 Weeks 2,000
    Get Quote
    TAIYO YUDEN LB2012T3R3MV
    Inductor General Purpose Wirewound 3.3uH 20% 7.96MHz Ferrite 0.235A 0.39Ohm DCR 0805 T/R
    Verical LB2012T3R3MV 2,800 24
    LB2012T3R3M Datasheets Context Search
    Catalog Datasheet Type Document Tags PDF
    Contextual Info: Spec Sheet INDUCTORS Wire-wound Chip Inductors LB series LB2012T3R3M Features Item Summary 3.3 H(±20%), 235mA, 0805 Lifecycle Stage Mass Production Standard packaging quantity (minimum) Taping 3000pcs Products characteristics table External Dimensions
    Original
    LB2012T3R3M 235mA, 3000pcs 96MHz 235mA 55MHz PDF
    schematic diagram atx Power supply 500w
    Abstract: pioneer PAL 012A 1000w inverter PURE SINE WAVE schematic diagram 600va numeric ups circuit diagrams winbond bios 25064 TLE 9180 infineon smsc MEC 1300 nu TBE schematic diagram inverter 2000w DK55 circuit diagram of luminous 600va UPS