    FF450R07ME4 Search Results
    FF450R07ME4 Datasheets (3)
    Infineon Technologies
    Part ECAD Model Manufacturer Description Datasheet Type PDF PDF Size Page count
    FF450R07ME4B11BOSA1
    Infineon Technologies Discrete Semiconductor Products - Transistors - IGBTs - Modules - IGBT MODULE VCES 600V 450A Original PDF 665.96KB
    FF450R07ME4B11BPSA1
    FF450R07ME4BOSA1
    Infineon Technologies GBT MODULE 650V 450A Original PDF 490.69KB 9
    SF Impression Pixel
    FF450R07ME4 Price and Stock
    Infineon Technologies AG
    Infineon Technologies AG FF450R07ME4BOSA1
    IGBT MOD 650V 450A AG-ECONOD-3
    Distributors Part Package Stock Lead Time Min Order Qty Price Buy
    DigiKey FF450R07ME4BOSA1 Tray 3 1
    Buy Now
    Avnet Americas FF450R07ME4BOSA1 Tray 14 Weeks 10
    Buy Now
    Mouser Electronics FF450R07ME4BOSA1
    Get Quote
    Verical () FF450R07ME4BOSA1 191 25
    • 1 -
    FF450R07ME4BOSA1 4 1
    Newark FF450R07ME4BOSA1 Bulk 1
    • 1 -
    Get Quote
    Rochester Electronics FF450R07ME4BOSA1 191 1
    Infineon Technologies AG FF450R07ME4B11BPSA1
    IGBT MODULE 650V 560A AG-ECONOD
    DigiKey FF450R07ME4B11BPSA1 Tray 1 1
    Avnet Americas FF450R07ME4B11BPSA1 Tray 14 Weeks 10
    Mouser Electronics FF450R07ME4B11BPSA1 9
    Verical () FF450R07ME4B11BPSA1 10 1
    FF450R07ME4B11BPSA1 5 1
    FF450R07ME4B11BPSA1 2 1
    Arrow Electronics () FF450R07ME4B11BPSA1 5 14 Weeks 1
    FF450R07ME4B11BPSA1 Cut Strips 2 14 Weeks 1
    Newark FF450R07ME4B11BPSA1 Bulk 3 1
    Rochester Electronics FF450R07ME4B11BPSA1 8 1
    EBV Elektronik FF450R07ME4B11BPSA1 15 Weeks 10
    Infineon Technologies AG FF450R07ME4B11BOSA1
    Transistor IGBT Module N-CH 650V 560A 20V Screw Mount Tray - Trays (Alt: FF450R07ME4B11BOSA1)