FDI14-187 Search Results
FDI14-187 Datasheets (4)
Select Manufacturer
| Part | ECAD Model | Manufacturer | Description | Datasheet Type | PDF Size | Page count | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FDI14-187Q |
FDI14-187 Price and Stock
Select Manufacturer
3M Interconnect FDI14-187QFM DISCONNECT FULLY NYLON INS |
| Distributors | Part | Package | Stock | Lead Time | Min Order Qty | Price | Buy | ||||
FDI14-187Q | Bulk | 609 | 1 |
Buy Now | |||||
FDI14-187Q | Bag | 0 Weeks, 2 Days | 10 |
Buy Now | |||||
FDI14-187Q |
Get Quote | ||||||||
FDI14-187Q | 2,750 | 1 |
FDI14-187Q | 2,200 |
3M Interconnect FDI14-187LFEMALE DISCONNECT, 0.187", 16-14AWG, NYLON BLUE; Product Range:Highland Series; Terminal Type:Female Quick Disconnect; Tab Size - Metric:4.75mm x 0.51mm; Tab Size - Imperial:0.187" x 0.02"; Wire Size AWG Min:16AWG RoHS Compliant: No |
FDI14-187L | Pack | 10 |
Get Quote | ||||||
FDI14-187Q (7010350236) | Package | 16 | 3 Weeks | 1 |
3M FDI14-187LHIGHLAND(TM) FEMALE DISCONNECT NYLON FULLY INSULATED FDI14-187L |
FDI14-187L | Bulk | 500 |
| FDI14-187L | Package | 10 |
3M FDI14-187QQuick Disconnect Terminal 14-16AWG F 20.57mm 7.62mm Bag |