    CCR24R7KB Search Results
    CCR24R7KB Datasheets (3)
    Select Manufacturer
    Part ECAD Model Manufacturer Description Datasheet Type PDF PDF Size Page count
    CCR24R7KB
    TE Connectivity Passive Product Resistors - Through Hole Resistors - RES 4.70 OHM 2W 10% AXIAL Original PDF 305.36KB
    CCR24R7KB (1-1623720-2)
    Tyco Electronics Fixed Resistors; CCR2 4R7 10% ( CGS ) Original PDF 306.68KB 3
    CCR24R7KB (1-1623720-2)
    Tyco Electronics Fixed Resistors; CCR2 4R7 10% ( CGS ) Scan PDF 66.59KB 1
    SF Impression Pixel
    CCR24R7KB Price and Stock
    TE Connectivity
    TE Connectivity CCR24R7KB
    RES 4.7 OHM 10% 2W AXIAL