    CBC2012T2R2M Search Results
    CBC2012T2R2M Datasheets (3)
    Taiyo Yuden
    Part ECAD Model Manufacturer Description Datasheet Type PDF PDF Size Page count
    CBC2012T2R2M
    Taiyo Yuden Fixed Inductors, Inductors, Coils, Chokes, INDUCTOR 2.2UH 20% 0805 SMD Original PDF 1
    CBC2012T2R2M
    Taiyo Yuden WOUND CHIP INDUCTORS - CB SERIES Original PDF 791.26KB 16
    CBC2012T2R2MV
    SF Impression Pixel
    CBC2012T2R2M Price and Stock
    TAIYO YUDEN
    TAIYO YUDEN CBC2012T2R2M
    FIXED IND 2.2UH 640MA 429 MOHM
    Distributors Part Package Stock Lead Time Min Order Qty Price Buy
    DigiKey CBC2012T2R2M Tape & Reel 36,000 3,000
    Buy Now
    Avnet Americas CBC2012T2R2M Tape & Reel 13 Weeks 3,000
    Buy Now
    Mouser Electronics CBC2012T2R2M 161
    Verical CBC2012T2R2M 9,000 3,000
    • 1 -
    Newark CBC2012T2R2M Cut Tape 3,000
    Future Electronics CBC2012T2R2M Reel 24 Weeks 3,000
    TTI CBC2012T2R2M Reel 3,000
    • 1 -
    Onlinecomponents.com CBC2012T2R2M 9,000
    Bristol Electronics CBC2012T2R2M 3,575
    Get Quote
    Quest Components () CBC2012T2R2M 6,701
    CBC2012T2R2M 2,208
    Ameya Holding Limited CBC2012T2R2M 3,000
    Get Quote
    Avnet Abacus CBC2012T2R2M Tape & Reel 9,000 17 Weeks 3,000
    Master Electronics CBC2012T2R2M 9,000
    TAIYO YUDEN CBC2012T2R2MV
    FIXED IND 2.2UH 485MA 429 MOHM
    DigiKey () CBC2012T2R2MV Cut Tape 2,493 1
    CBC2012T2R2MV Digi-Reel 2,493 1
    CBC2012T2R2MV Tape & Reel 3,000
    Avnet Americas CBC2012T2R2MV Tape & Reel 14 Weeks 3,000
    Verical CBC2012T2R2MV 400 400
    TAIYO YUDEN CBC2012T2R2M8
    FIXED IND 2.2UH 485MA 330 MOHM
    DigiKey CBC2012T2R2M8 Tape & Reel 3,000
    Avnet Americas CBC2012T2R2M8 Tape & Reel 7 Weeks 3,000
    Mouser Electronics CBC2012T2R2M8 4,152
    TAIYO YUDEN LQCBC2012T2R2M
    The LQCBC2012T2R2M is a wire-wound chip power inductor with 2.2uH inductance and a 0.53A rated current in a 0805/2012 package.
    Master Electronics LQCBC2012T2R2M 9,000
    CBC2012T2R2M Datasheets Context Search
    Catalog Datasheet Type Document Tags PDF
    CBC2012T2R2M
    Contextual Info: Spec Sheet INDUCTORS Wire-wound Chip Power Inductors CB series CBC2012T2R2M Features Item Summary 2.2 H(±20%), 530mA, 640mA, 0805 Lifecycle Stage Mass Production Standard packaging quantity (minimum) Taping 3000pcs Products characteristics table External Dimensions
    Original
    CBC2012T2R2M 530mA, 640mA, 3000pcs 96MHz 530mA 640mA 70MHz CBC2012T2R2M PDF
    Contextual Info: Spec Sheet INDUCTORS High Reliability Application Wire-wound Chip Inductors for Industrial / Automotive Comfort and Safety Applications (CB series) CBC2012T2R2MV Features Item Summary 2.2 H(±20%), 530mA, 640mA, 0805 Lifecycle Stage Mass Production AEC-Q200 qualified
    Original
    CBC2012T2R2MV 530mA, 640mA, AEC-Q200 3000pcs 96MHz 530mA 640mA PDF
    47uH
    CBC2012T1R0M CBC2012T2R2M CBC2012T4R7M CBC2012T100M CBC2012T220M CBC2012T470M CBC2016T1R0M CBC2016T2R2M CBC2016T4R7M CBC2016T100M 47uH CBC3225T4R7M CBC3225T4R7MR cbc3225t470mr cbc3225 CBC3225T101MR CBC3225T220M 4.7uh CBC2012T2R2M CBC2012T4R7M PDF
    CBC2012T2R2M 530mA, 640mA, 3000pcs 96MHz 530mA 640mA 70MHz PDF