    BAV3004WS Search Results
    BAV3004WS Datasheets (3)
    Select Manufacturer
    Part ECAD Model Manufacturer Description Datasheet Type PDF PDF Size Page count
    BAV3004WS
    Diodes Incorporated SURFACE MOUNT LOW LEAKAGE DIODE Original PDF 71.42KB 3
    BAV3004WS-7
    Diodes Incorporated DIODE SWITCHING SINGLE 240V 225mA-Io 200mW 50ns-trr SOD-323 3K/REEL Original PDF 71.39KB 3
    BAV3004WS-TP
    Micro Commercial Interface Original PDF 895.79KB 4
    SF Impression Pixel
    BAV3004WS Price and Stock
    Select Manufacturer
    Diodes Incorporated BAV3004WS-7
    DIODE STANDARD 300V 225MA SOD323
    Distributors Part Package Stock Lead Time Min Order Qty Price Buy
    DigiKey () BAV3004WS-7 Tape & Reel
    • 1 -
    Buy Now
    BAV3004WS-7 Cut Tape
    • 1 -
    Buy Now
    RS BAV3004WS-7 Bulk 100
    Get Quote
    Bristol Electronics () BAV3004WS-7 25,170
    Get Quote
    BAV3004WS-7 7,012 1
    Quest Components () BAV3004WS-7 69,272
    BAV3004WS-7 5,609
    BAV3004WS-7 2,589
    Win Source Electronics BAV3004WS-7 8,110
    Diodes Incorporated BAV3004WSQ-7
    DigiKey BAV3004WSQ-7 Bulk
    Vyrian BAV3004WSQ-7 13,314
    Micro Commercial Components BAV3004WS-TP
    DIODE STANDARD 240V 225MA SOD323
    DigiKey BAV3004WS-TP Bulk 1
    Mouser Electronics BAV3004WS-TP 2,497
    Vyrian BAV3004WS-TP 9,408
    Diodes Incorporated BAV3004WSQ-13-F
    Diode Switching 350V 225mA 2Pin SOD323 TR (Alt: BAV3004WSQ-13-F)