    ASPI-0602S Search Results
    ASPI-0602S Datasheets (20)
    Abracon
    Part ECAD Model Manufacturer Description Datasheet Type PDF PDF Size Page count
    ASPI-0602S-100M-T
    Abracon Fixed Inductors, Inductors, Coils, Chokes, INDUCTOR POWER 10UH 0602 SMD Original PDF 2
    ASPI-0602S-101M-T
    Abracon Fixed Inductors, Inductors, Coils, Chokes, INDUCTOR POWER 100UH 0602 SMD Original PDF 2
    ASPI-0602S-120M-T
    Abracon Fixed Inductors, Inductors, Coils, Chokes, INDUCTOR SHLD POWER 12UH SMD Original PDF 2
    ASPI-0602S-150M-T
    Abracon Fixed Inductors, Inductors, Coils, Chokes, INDUCTOR POWER 15UH 0602 SMD Original PDF 2
    ASPI-0602S-180M-T
    Abracon Fixed Inductors, Inductors, Coils, Chokes, INDUCTOR POWER 18UH 0602 SMD Original PDF 2
    ASPI-0602S-220M-T
    Abracon Fixed Inductors, Inductors, Coils, Chokes, INDUCTOR SHLD POWER 22UH SMD Original PDF 2
    ASPI-0602S-270M-T
    Abracon Fixed Inductors, Inductors, Coils, Chokes, INDUCTOR POWER 27UH 0602 SMD Original PDF 2
    ASPI-0602S-330M-T
    Abracon Fixed Inductors, Inductors, Coils, Chokes, INDUCTOR SHLD POWER 33UH SMD Original PDF 2
    ASPI-0602S-390M-T
    Abracon Fixed Inductors, Inductors, Coils, Chokes, INDUCTOR POWER 39UH 0602 SMD Original PDF 2
    ASPI-0602S-3R0M-T
    Abracon Fixed Inductors, Inductors, Coils, Chokes, INDUCTOR POWER 3.0UH 0602 SMD Original PDF 2
    ASPI-0602S-3R3M-T
    ASPI-0602S-3R9M-T
    Abracon Fixed Inductors, Inductors, Coils, Chokes, INDUCTOR SHLD POWER 3.9UH SMD Original PDF 2
    ASPI-0602S-470M-T
    Abracon Fixed Inductors, Inductors, Coils, Chokes, INDUCTOR SHLD POWER 47UH SMD Original PDF 2
    ASPI-0602S-560M-T
    Abracon Fixed Inductors, Inductors, Coils, Chokes, INDUCTOR SHLD POWER 56UH SMD Original PDF 2
    ASPI-0602S-5R0M-T
    Abracon Fixed Inductors, Inductors, Coils, Chokes, INDUCTOR POWER 5.0UH 0602 SMD Original PDF 2
    ASPI-0602S-680M-T
    Abracon Fixed Inductors, Inductors, Coils, Chokes, INDUCTOR SHLD POWER 68UH SMD Original PDF 2
    ASPI-0602S-6R0M-T
    Abracon Fixed Inductors, Inductors, Coils, Chokes, INDUCTOR SHLD POWER 6.0UH SMD Original PDF 2
    ASPI-0602S-7R3M-T
    Abracon Fixed Inductors, Inductors, Coils, Chokes, INDUCTOR POWER 7.3UH 0602 SMD Original PDF 2
    ASPI-0602S-820M-T
    Abracon Fixed Inductors, Inductors, Coils, Chokes, INDUCTOR POWER 82UH 0602 SMD Original PDF 2
    ASPI-0602S-8R6M-T
    Abracon Fixed Inductors, Inductors, Coils, Chokes, INDUCTOR POWER 8.6UH 0602 SMD Original PDF 2
    SF Impression Pixel
    ASPI-0602S Price and Stock
    Abracon Corporation
    Abracon Corporation ASPI-0602S-3R3M-T
    FIXED IND 3.3UH 3A 40 MOHM SMD
    Distributors Part Package Stock Lead Time Min Order Qty Price Buy
    DigiKey () ASPI-0602S-3R3M-T Digi-Reel 2,480 1
    Buy Now
    ASPI-0602S-3R3M-T Cut Tape 2,480 1
    Buy Now
    ASPI-0602S-3R3M-T Tape & Reel 1,000 1,000
    Avnet Americas ASPI-0602S-3R3M-T Tape & Reel 16 Weeks 1,000
    Mouser Electronics ASPI-0602S-3R3M-T
    Get Quote
    Verical ASPI-0602S-3R3M-T 2,000 165
    TME ASPI-0602S-3R3M-T 2,000 192
    • 1 -
    Avnet Abacus ASPI-0602S-3R3M-T Tape & Reel 18 Weeks 1,000
    Get Quote
    Braemac Americas-Symmetry ASPI-0602S-3R3M-T 1
    Abracon Corporation ASPI-0602S-150M-T
    FIXED IND 15UH 1.4A 84 MOHM SMD
    DigiKey () ASPI-0602S-150M-T Cut Tape 1,000 1
    ASPI-0602S-150M-T Tape & Reel 1,000 1,000
    ASPI-0602S-150M-T Digi-Reel 1,000 1
    Avnet Americas ASPI-0602S-150M-T Tape & Reel 16 Weeks 1,000
    Mouser Electronics ASPI-0602S-150M-T
    Abracon Corporation ASPI-0602S-100M-T
    FIXED IND 10UH 1.7A 65 MOHM SMD
    DigiKey () ASPI-0602S-100M-T Digi-Reel 999 1
    ASPI-0602S-100M-T Cut Tape 999 1
    Avnet Americas ASPI-0602S-100M-T Tape & Reel 16 Weeks 1,000
    Onlinecomponents.com ASPI-0602S-100M-T
    Avnet Abacus ASPI-0602S-100M-T Tape & Reel 18 Weeks 1,000
    Braemac Americas-Symmetry ASPI-0602S-100M-T 1
    Vyrian ASPI-0602S-100M-T 11,480
    • 1 -
    Abracon Corporation ASPI-0602S-3R0M-T
    FIXED IND 3UH 3A 24 MOHM SMD
    DigiKey () ASPI-0602S-3R0M-T Cut Tape 906 1
    ASPI-0602S-3R0M-T Digi-Reel 906 1
    Mouser Electronics ASPI-0602S-3R0M-T 837
    Onlinecomponents.com ASPI-0602S-3R0M-T
    Avnet Abacus ASPI-0602S-3R0M-T Tape & Reel 18 Weeks 1,000
    Braemac Americas-Symmetry ASPI-0602S-3R0M-T 1
    Abracon Corporation ASPI-0602S-5R0M-T
    FIXED IND 5UH 2.4A 31 MOHM SMD