    APT6013LFLL Search Results
    APT6013LFLL Datasheets (4)
    Select Manufacturer
    Part ECAD Model Manufacturer Description Datasheet Type PDF PDF Size Page count
    APT6013LFLL
    Advanced Power Technology N-Channel enhancement mode power MOSFET Original PDF 67.24KB 4
    APT6013LFLL
    Advanced Power Technology POWER MOS 7 600V 43A 0.130 Ohm Original PDF 72.32KB 2
    APT6013LFLL
    Microsemi Power MOS 7 Low Loss FREDFET Original PDF 144.11KB 5
    APT6013LFLLG
    Advanced Power Technology FETs - Single, Discrete Semiconductor Products, MOSFET N-CH 600V 43A TO-264 Original PDF 5
    SF Impression Pixel
    APT6013LFLL Price and Stock
    Microchip Technology Inc
    Microchip Technology Inc APT6013LFLLG
    - Bulk (Alt: APT6013LFLLG)
    Distributors Part Package Stock Lead Time Min Order Qty Price Buy
    Avnet Americas APT6013LFLLG Bulk 26 Weeks 25
    Buy Now
    Mouser Electronics APT6013LFLLG
    Get Quote
    Microchip Technology Inc APT6013LFLLG Tube 26 Weeks
    Buy Now
    Onlinecomponents.com APT6013LFLLG
    TME APT6013LFLLG 1
    Get Quote
    Master Electronics APT6013LFLLG
    APT6013LFLL Datasheets Context Search
    Catalog Datasheet Type Document Tags PDF
    Contextual Info: APT6013B2FLL APT6013LFLL 600V 43A 0.130W POWER MOS 7TM FREDFET Power MOS 7TM is a new generation of low loss, high voltage, N-Channel enhancement mode power MOSFETS. Both conduction and switching losses are addressed with Power MOS 7TM by significantly lowering RDS ON
    Original
    APT6013B2FLL APT6013LFLL O-264 O-264 O-247 PDF
    Contextual Info: APT6013B2FLL APT6013LFLL 600V 43A 0.130Ω POWER MOS 7 R FREDFET B2FLL T-MAX Power MOS 7 is a new generation of low loss, high voltage, N-Channel enhancement mode power MOSFETS. Both conduction and switching ® losses are addressed with Power MOS 7 by significantly lowering RDS ON
    Original
    APT6013B2FLL APT6013LFLL O-264 O-247 PDF
    43A 635
    Abstract: NS100L 43A 538 max5630
    APT6013B2FLL APT6013LFLL O-264 O-264 O-247 43A 635 NS100L 43A 538 max5630 PDF
    APT6013B2FLL
    Abstract: APT6013LFLL