    APT20M20B2LL Search Results
    APT20M20B2LL Datasheets (2)
    Select Manufacturer
    Part ECAD Model Manufacturer Description Datasheet Type PDF PDF Size Page count
    APT20M20B2LL
    Advanced Power Technology N-Channel enhancement mode power MOSFET Original PDF 70.72KB 2
    APT20M20B2LL
    Microsemi Power MOS 7 Low Loss MOSFET Original PDF 158.03KB 5
    SF Impression Pixel
    APT20M20B2LL Price and Stock
    Microchip Technology Inc
    Microchip Technology Inc APT20M20B2LLG
    - Bulk (Alt: APT20M20B2LLG)
    Distributors Part Package Stock Lead Time Min Order Qty Price Buy
    Avnet Americas APT20M20B2LLG Bulk 20 Weeks 30
    Buy Now
    Mouser Electronics APT20M20B2LLG 23
    Buy Now
    Microchip Technology Inc APT20M20B2LLG Tube 137 20 Weeks
    Onlinecomponents.com APT20M20B2LLG
    TME APT20M20B2LLG 1
    Get Quote
    Richardson RFPD APT20M20B2LLG 30
    • 1 -
    Avnet Silica APT20M20B2LLG 22 Weeks 1
    Get Quote
    Master Electronics APT20M20B2LLG
    Vyrian APT20M20B2LLG 5,667
    • 1 -
    APT20M20B2LL Datasheets Context Search
    Catalog Datasheet Type Document Tags PDF
    Contextual Info: APT20M20B2LL APT20M20LLL 200V 100A 0.020Ω R POWER MOS 7 MOSFET Power MOS 7 is a new generation of low loss, high voltage, N-Channel enhancement mode power MOSFETS. Both conduction and switching ® losses are addressed with Power MOS 7 by significantly lowering RDS ON
    Original
    APT20M20B2LL APT20M20LLL O-264 O-264 O-247 PDF
    APT20M20B2LL
    Abstract: APT20M20LLL 218F
    Contextual Info: APT20M20B2LL APT20M20LLL 200V 100A 0.020Ω R POWER MOS 7 MOSFET B2LL Power MOS 7 is a new generation of low loss, high voltage, N-Channel enhancement mode power MOSFETS. Both conduction and switching ® losses are addressed with Power MOS 7 by significantly lowering RDS ON
    Original
    APT20M20B2LL APT20M20LLL O-264 O-264 O-247 APT20M20B2LL APT20M20LLL 218F PDF
    218F
    Abstract: APT20M20B2LL APT20M20LLL
    Contextual Info: APT20M20B2LL APT20M20LLL 200V 100A 0.020Ω POWER MOS 7 R MOSFET Power MOS 7 is a new generation of low loss, high voltage, N-Channel enhancement mode power MOSFETS. Both conduction and switching ® losses are addressed with Power MOS 7 by significantly lowering RDS ON
    APT20M20B2LL APT20M20LLL O-264 O-264 O-247 218F APT20M20B2LL APT20M20LLL PDF