    84-POSITION Search Results
    84-POSITION Result Highlights (5)
    Part ECAD Model Manufacturer Description Download Buy
    5433J/B
    Rochester Electronics LLC 5433 - Quad 2-Input Pos-NOR Buffers (OC) PDF Buy
    54ACT161/VFA-R
    54AC175/Q2A
    54AC244/SSA-R
    54F174/B2A
    SF Impression Pixel
    84-POSITION Price and Stock
    Select Manufacturer
    3M Interconnect 7000057172
    IC & Component Sockets 84P PLCC SOCKET THRU-HOLE
    Distributors Part Package Stock Lead Time Min Order Qty Price Buy
    TTI 7000057172 Bulk 290 2
    • 1 -
    Buy Now
    Amphenol Corporation ME1008410202061
    Standard Card Edge Connectors Gen 5 Mini Cool Edge 060mm 84 pins SMT Right Angle
    TTI ME1008410202061 Reel 270 270
    • 1 -
    Buy Now
    Amphenol Corporation ME1008413402201
    Standard Card Edge Connectors Gen Z EDSFF Mini Cool Edge 060mm 84 pins SMT 236mmPCB 00mm offset
    TTI ME1008413402201 Tray 210 30
    3M Interconnect 7000057178
    IC & Component Sockets 84P PLCC SOCKET SMT W/O LOC POSTS
    TTI 7000057178 Tray 119 2
    Standard Card Edge Connectors Mini Cool Edge Gen 5 06mm 84pin orthogonal 1x1 8655mm offset without screw