    64POSITION Search Results
    64POSITION Result Highlights (5)
    Part ECAD Model Manufacturer Description Download Buy
    71600-464LF
    Amphenol Communications Solutions Quickie IDC Receptacle, Wire to Board connector -Double row - 64Positions - 2.54 mm (0.100in) Pitch PDF