    600200CT Search Results
    SF Impression Pixel
    600200CT Price and Stock
    Select Manufacturer
    Navitas Semiconductor MBR600200CT
    DIODE MOD SCHOT 200V 300A 2TOWER
    Distributors Part Package Stock Lead Time Min Order Qty Price Buy
    DigiKey MBR600200CT Bulk 40
    • 1 -
    Buy Now
    Daco Semiconductor Co Ltd MBR600200CT
    DIODE MODULE SCHOTTKY 200V 300A
    DigiKey MBR600200CT Tray 1
    Buy Now
    Navitas Semiconductor MBR600200CTR
    DigiKey MBR600200CTR Bulk 40
    • 1 -
    Daco Semiconductor Co Ltd MBR600200CTR
    DigiKey MBR600200CTR Tray 1
    Daco Semiconductor Co Ltd MBRQ600200CT
    DigiKey MBRQ600200CT Tray 1
    600200CT Datasheets Context Search
    Catalog Datasheet Type Document Tags PDF
    Contextual Info: MB R 600 150CT R DACO SEMICONDUCTOR CO., LTD. MB R 600200CT(R ) T HRU SCHOTTKY DIODE MODULE TYPES 600A Features 600Amp Rectifier 150-200 Volts High Surge Capability Types Up to 200V VRRM Twin Tower A Maximum Ratings R Operating Temperature: -55 C to+150 Storage Temperatur: -55 C to +150