    55GN01FA Search Results
    55GN01FA Datasheets (1)
    On Semiconductor
    Part ECAD Model Manufacturer Description Datasheet Type PDF PDF Size Page count
    55GN01FA-TL-H
    On Semiconductor 55GN01FA - NPN Epitaxial Planar Silicon Transistor Original PDF 517.66KB 9
    SF Impression Pixel
    55GN01FA Price and Stock
    onsemi
    onsemi 55GN01FA-TL-H
    RF TRANS NPN 10V 5.5GHZ 3-SSFP
    Distributors Part Package Stock Lead Time Min Order Qty Price Buy
    DigiKey () 55GN01FA-TL-H Cut Tape 89 1
    Buy Now
    55GN01FA-TL-H Digi-Reel 89
    • 1 -
    Buy Now
    55GN01FA-TL-H Tape & Reel
    • 1 -
    Avnet Americas 55GN01FA-TL-H Tape & Reel 8,000
    Get Quote
    Verical 55GN01FA-TL-H 99,567 2,593
    Bristol Electronics 55GN01FA-TL-H 135,300
    Get Quote
    Quest Components 55GN01FA-TL-H 6,400
    Rochester Electronics 55GN01FA-TL-H 100,696 1
    TME 55GN01FA-TL-H 1
    55GN01FA Datasheets Context Search
    Catalog Datasheet Type Document Tags PDF
    ta 8742 IC
    Abstract: A1113 55GN01FA
    Contextual Info: 55GN01FA 注文コード No. N A 1 1 1 3 三洋半導体データシート N 55GN01FA NPN エピタキシァルプレーナ型シリコントランジスタ UHF低雑音広帯域増幅用 特長 ・しゃ断周波数が高い:fT=5.5GHz typ。 ・高利得である
    Original
    55GN01FA S21e2 400MHz S21e21 S21e22 A1113-6/6 ta 8742 IC A1113 55GN01FA PDF
    Contextual Info: Ordering number : ENA1113A 55GN01FA RF Transistor http://onsemi.com 10V, 70mA, fT=5.5GHz, NPN Single SSFP Features • • • • High cut-off frequency : fT=5.5GHz typ High gain : ⏐S21e⏐2=11dB typ f=1GHz =19dB typ (f=400MHz) Ultrasmall package permitting applied sets to be small and slim
    Original
    ENA1113A 55GN01FA S21e2 400MHz) A1113-9/9 PDF
    Contextual Info: 55GN01FA Ordering number : ENA1113A SANYO Semiconductors DATA SHEET NPN Epitaxial Planar Silicon Transistor 55GN01FA UHF Wide-band Low-noise Amplifier Applications Features • • • • High cut-off frequency : fT=5.5GHz typ High gain : ⏐S21e⏐2=11dB typ f=1GHz
    55GN01FA ENA1113A 400MHz) A1113-9/9 PDF
    IC 8256
    Abstract: A1113
    Contextual Info: 55GN01FA Ordering number : ENA1113 SANYO Semiconductors DATA SHEET NPN Epitaxial Planar Silicon Transistor 55GN01FA UHF Wide-band Low-noise Amplifier Applications Features • • • • High cut-off frequency : fT= 5.5GHz typ. High gain : ⏐S21e⏐2 =11dB typ f=1GHz .
    ENA1113 55GN01FA S21e2 400MHz) A1113-8/8 IC 8256 A1113 PDF
    55GN01FA-TL-H
    Abstract: 7308 IC
    ENA1113A 55GN01FA S21e2 400MHz) A1113-9/9 55GN01FA-TL-H 7308 IC PDF
    a1113
    Abstract: application of ic 7489 55GN01FA
    55GN01FA ENA1113 S21e2 400MHz) A1113-8/8 a1113 application of ic 7489 55GN01FA PDF