    4100C12W Search Results
    SF Impression Pixel
    4100C12W Price and Stock
    Select Manufacturer
    Eaton Interconnect AH4100C12W
    CONN PIN&SLEEVE 100A 125-250V 3P
    Distributors Part Package Stock Lead Time Min Order Qty Price Buy
    DigiKey AH4100C12W Bulk 8
    • 1 -
    Buy Now
    Amphenol Corporation A3094100C12W
    Heavy Duty Power Connectors A309 UL (3P+E/4W) 100 Con 125/250V K12
    Mouser Electronics A3094100C12W
    • 1 -
    Get Quote
    RS A3094100C12W Bulk 10
    Get Quote
    Hubbell Wiring Device-Kellems HBL4100C12W
    PIN & SLEEVE PLUG, WATERTIGHT, 3-P, 100A, 125/250 VAC, 1/0-3 AWG, HBL SERIES
    RS HBL4100C12W Bulk 5 1
    Buy Now
    Sager HBL4100C12W 1
    Leviton Manufacturing Co 4100C12W
    CONN WTRTIGHT P/S 3PO 4WI 100A125/250V
    RS 4100C12W Bulk 3 Weeks 1
    Hubbell Wiring Device-Kellems C4100C12W
    PS, C-IEC, CONNECTOR, 3P4W, 100A 125/250V, W/T
    RS C4100C12W Bulk 1
    Sager C4100C12W
    4100C12W Datasheets Context Search
    Catalog Datasheet Type Document Tags PDF
    Contextual Info: This document was generated on 02/12/2014 PLEASE CHECK WWW.MOLEX.COM FOR LATEST PART INFORMATION Part Number: Status: Overview: Description: 130150-0105 Active Watertite Wet-Location Wiring Devices 100 Amp Watertite® Pin and Sleeve Connector with Flip Lid, 3 Pole/4 Wire, 250V,