    31-71014-RFX Search Results
    31-71014-RFX Result Highlights (5)
    Part ECAD Model Manufacturer Description Download Buy
    74817-1014LF
    Amphenol Communications Solutions Metral® High Speed 1000 Series, Backplane Connectors, Header, Vertical Signal, 5 Row, Press-Fit, 30 Position, Select Load, Standard PDF
    73277-101409LF
    Amphenol Communications Solutions Bergstak® 0.80mm Pitch, Board to Board Receptacle, Vertical, Double Row, 100 Positions, 0.80mm (0.031in) Pitch PDF