    2W184RKA Search Results
    SF Impression Pixel
    2W184RKA Price and Stock
    Panasonic Electronic Components
    Panasonic Electronic Components ECW-F2W184RKA
    CAP FILM 0.18UF 10% 450VDC RADIA
    Distributors Part Package Stock Lead Time Min Order Qty Price Buy
    DigiKey ECW-F2W184RKA Bulk 1,000
    • 1 -
    Buy Now
    Avnet Americas ECW-F2W184RKA Ammo Pack 1,000
    Buy Now
    Mouser Electronics ECW-F2W184RKA
    • 1 -
    Get Quote
    Master Electronics ECW-F2W184RKA
    Capacitor: polypropylene; ECWF; 0.18uF; 450VDC; 13x6.1x15.2mm; THT