    280-POSITION Search Results
    280-POSITION Result Highlights (5)
    Part ECAD Model Manufacturer Description Download Buy
    5433J/B
    Rochester Electronics LLC 5433 - Quad 2-Input Pos-NOR Buffers (OC) PDF Buy
    54ACT161/VFA-R
    54AC175/Q2A
    54AC244/SSA-R
    54F174/B2A
    SF Impression Pixel
    280-POSITION Price and Stock
    Amphenol Corporation
    Amphenol Corporation 10139595-110T0LF
    PCI Express / PCI Connectors PCI Express Vertical Card Edge Conn 280 Pos 1mm (0039inch) Pitch Gold plating
    Distributors Part Package Stock Lead Time Min Order Qty Price Buy
    TTI 10139595-110T0LF Tray 1,960
    • 1 -
    Buy Now
    Amphenol Corporation 10139595-111T0LF
    PCI Express / PCI Connectors PCI Express Vertical Card Edge Conn 230 Pos 1mm (0039inch) Pitch Gold plating