    25DEGREE Search Results
    SF Impression Pixel
    25DEGREE Price and Stock
    Panasonic Electronic Components
    Panasonic Electronic Components 16TDC150MD3
    Tantalum Capacitors - Polymer 16V 150uF 20% 1800mA 125degreeC
    Distributors Part Package Stock Lead Time Min Order Qty Price Buy
    TTI 16TDC150MD3 Reel 5,000 2,500
    • 1 -
    Buy Now
    Panasonic Electronic Components 20TDC100MD3
    Tantalum Capacitors - Polymer 20V 100uF 20% 1700mA 125degreeC
    TTI 20TDC100MD3 Reel 5,000 2,500
    • 1 -
    Buy Now
    Panasonic Electronic Components 25TDC68MD3
    Tantalum Capacitors - Polymer 25V 68uF 20% 1400mA 125degreeC
    TTI 25TDC68MD3 Reel 5,000 2,500
    Panasonic Electronic Components 20TDC22MB2
    Tantalum Capacitors - Polymer 20V 22uF 20% 1000mA 125degreeC
    TTI 20TDC22MB2 Reel 4,000 2,000
    Panasonic Electronic Components 25TDC15MB
    Tantalum Capacitors - Polymer 25V 15uF 20% 900mA 125degreeC