    110N10L2 Search Results
    SF Impression Pixel
    110N10L2 Price and Stock
    Select Manufacturer
    IXYS Corporation IXTH110N10L2
    MOSFETs L2 Linear Power MOSFET
    Distributors Part Package Stock Lead Time Min Order Qty Price Buy
    Mouser Electronics IXTH110N10L2 534
    Buy Now
    TTI IXTH110N10L2 Tube 300
    • 1 -
    Buy Now
    TME IXTH110N10L2 1
    Get Quote
    Vyrian IXTH110N10L2 597
    • 1 -
    Get Quote
    IXYS Corporation IXTT110N10L2
    MOSFETs Linear Extended FBSOA Power MOSFET
    Mouser Electronics IXTT110N10L2
    TTI IXTT110N10L2 Tube 10
    TME IXTT110N10L2 1
    IXYS Corporation IXTT110N10L2-TRL
    MOSFETs TO268 100V 110A N-CH LINEAR
    Mouser Electronics IXTT110N10L2-TRL
    TTI IXTT110N10L2-TRL Reel 400
    Vyrian IXTT110N10L2-TRL 16,772
    Littelfuse Inc IXTH110N10L2
    MOSFET, N-CH, 100V, 110A, TO-247; Channel Type:N Channel; Drain Source Voltage Vds:100V; Continuous Drain Current Id:110A; Transistor Mounting:Through Hole; Rds(on) Test Voltage:10V; Gate Source Threshold Voltage Max:4.5V RoHS Compliant: Yes
    Newark IXTH110N10L2 Bulk 159 1
    RS IXTH110N10L2 Bulk 8 Weeks 30
    Littelfuse Inc IXTT110N10L2
    MOSFET, N-CH, 100V, 110A, TO-268; Channel Type:N Channel; Drain Source Voltage Vds:100V; Continuous Drain Current Id:110A; Transistor Mounting:Surface Mount; Rds(on) Test Voltage:10V; Gate Source Threshold Voltage Max:4.5V RoHS Compliant: Yes