    100B270JCA500X Search Results
    SF Impression Pixel
    100B270JCA500X Price and Stock
    Select Manufacturer
    Kyocera AVX Components 100B270JCA500XC100
    - Custom Tape W/Leader (Alt: 100B270JCA500XC100)
    Distributors Part Package Stock Lead Time Min Order Qty Price Buy
    Avnet Americas 100B270JCA500XC100 Tape w/Leader 16 Weeks 100
    Buy Now
    Mouser Electronics 100B270JCA500XC100
    Get Quote
    Onlinecomponents.com 100B270JCA500XC100 200
    Buy Now
    Richardson RFPD 100B270JCA500XC100 100
    Get Quote
    Kyocera AVX Components 100B270JCA500XT
    - Custom Tape W/Leader (Alt: 100B270JCA500XT)
    Avnet Americas 100B270JCA500XT Tape w/Leader 16 Weeks 500
    Mouser Electronics 100B270JCA500XT
    • 1 -
    Arrow Electronics 100B270JCA500XT
    Kyocera AVX Components 100B270JCA500XT1K
    - Custom Tape W/Leader (Alt: 100B270JCA500XT1K)
    Avnet Americas 100B270JCA500XT1K Tape w/Leader 16 Weeks 1,000
    Mouser Electronics 100B270JCA500XT1K
    • 1 -
    Arrow Electronics 100B270JCA500XT1K
    Cap Ceramic 27pF 500V P90 5% Pad SMD 1111 175°C
    Verical 100B270JCA500XC100 200 10
    Kyocera AVX Components 100B270JCA500X
    Cap Ceramic 27pF 500V P90 5% Pad SMD 175°C