    100VOLTS Search Results
    SF Impression Pixel
    100VOLTS Price and Stock
    Select Manufacturer
    KEMET Corporation LDEEC3100KA5N00 (SMD FILM CAPACITORS .1UF 100VOLTS 1)
    CAPACITOR;FILM;CAP .1UF;TOL 10%;SMT;VOL-RTG 100V
    Distributors Part Package Stock Lead Time Min Order Qty Price Buy
    RS LDEEC3100KA5N00 (SMD FILM CAPACITORS .1UF 100VOLTS 1) Bulk 1
    Get Quote
    Nichicon Corporation UUX2A470MNL1GS
    Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 100volts 47uF 105c
    TTI UUX2A470MNL1GS Reel 112,500 500
    • 1 -
    Buy Now
    Nichicon Corporation UHE2A470MPD
    Aluminum Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 100volts 47uF 20% 10X12.5 5LS
    TTI UHE2A470MPD Bulk 80,200 100
    • 1 -
    Buy Now
    Nichicon Corporation UVZ2A331MHD
    Aluminum Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 100volts 330uF 20% 12.5X25 5LS