    1000HOURS Search Results
    SF Impression Pixel
    1000HOURS Price and Stock
    Select Manufacturer
    Panasonic Electronic Components 35TQC10MYFB
    Tantalum Capacitors - Polymer 35VDC 10uF 20% 1100mA
    Distributors Part Package Stock Lead Time Min Order Qty Price Buy
    TTI 35TQC10MYFB Reel 8,000 2,000
    • 1 -
    Buy Now
    Panasonic Electronic Components 16TQC47MYFB
    Tantalum Capacitors - Polymer 16VDC 47uF 20% 1000mA
    TTI 16TQC47MYFB Reel 4,000 2,000
    • 1 -
    Buy Now
    Nichicon Corporation UBX2G150MHL
    Aluminum Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 400volts 15uF AEC-Q200
    TTI UBX2G150MHL Bulk 800
    Nichicon Corporation UBX1H471MHL
    Aluminum Electrolytic Capacitors - Radial Leaded 50volts 470uF AEC-Q200