    0010ZXBF Search Results
    SF Impression Pixel
    0010ZXBF Price and Stock
    Littelfuse Inc
    Littelfuse Inc 04820010ZXBF
    Fuse Holder 10 Pole PCB Mount
    Distributors Part Package Stock Lead Time Min Order Qty Price Buy
    Mouser Electronics 04820010ZXBF 10
    Buy Now
    RS 04820010ZXBF Bulk 8 Weeks 10
    • 1 -
    Get Quote
    Neutron USA 04820010ZXBF 10
    Buy Now
    Sager 04820010ZXBF 10
    • 1 -
    Littelfuse Inc 04820010ZXBFH
    Fuse Holder ACS ALARM HLDR PCB MT L/T 10 POLE
    Mouser Electronics 04820010ZXBFH 9
    RS 04820010ZXBFH Bulk 8 Weeks 1
    Get Quote
    Bristol Electronics 04820010ZXBFH 30 1
    Neutron USA 04820010ZXBFH 20
    Sager 04820010ZXBFH 10
    0010ZXBF Datasheets Context Search
    Catalog Datasheet Type Document Tags PDF
    Original
    PDF
    125OC
    Abstract: E14721
    Original
    com/series/482 125OC E14721 PDF
    pico fuse color code
    Abstract: EIC 4081 pse jet THERMAL FUSE T3 15A PSE JET 3a Fuse Pico Fast LF 4A MEXICO LF 2A 250V 313 FUSE MEXICO LF 1A 250V 313 FUSE Fuse 250V 4a jet 392 MEXICO LF 5A 250V 314 FUSE MP63 fuse
    EC117 pico fuse color code EIC 4081 pse jet THERMAL FUSE T3 15A PSE JET 3a Fuse Pico Fast LF 4A MEXICO LF 2A 250V 313 FUSE MEXICO LF 1A 250V 313 FUSE Fuse 250V 4a jet 392 MEXICO LF 5A 250V 314 FUSE MP63 fuse PDF