-D53TP50D Search Results
-D53TP50D Datasheets (10)
Crydom
| Part | ECAD Model | Manufacturer | Description | Datasheet Type | PDF Size | Page count | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| D53TP50D |
Three-phase solid state relay | Original | 58.22KB | 2 | ||
| D53TP50D |
Relay SSR 10MA 32V DC-IN 50A 530V AC-OUT | Original | 35.83KB | 2 | ||
| D53TP50D |
Solid State Relays, Relays, RELAY SSR 50A 3PHAS DC INPUT 32V | Original | 6 | |||
| D53TP50D |
| D53TP50D-10 |
| D53TP50D-10 |
Solid State Relays, Relays, RELAY SSR 3PH 50A LED SCR 32V | Original | 6 | |||
| D53TP50DH |
| D53TP50DH-10 |
Relays - Solid State Relays - RELAY SSR 48-530 V | Original | 676.28KB | |||
| D53TP50DP |
Solid State Relays, Relays, RELAY SSR 50A 3PHASE DC INPUT | Original | 6 | |||
| D53TP50DP-10 |
Relay SSR 10MA 32V DC-IN 50A 530V AC-OUT | Original | 38.01KB | 2 |
-D53TP50D Price and Stock
Crydom Inc
Crydom Inc D53TP50DHSSR RELAY 3PST-NO 50A 48-530V |
| Distributors | Part | Package | Stock | Lead Time | Min Order Qty | Price | Buy | ||||
D53TP50DH | Box | 30 | 1 |
Buy Now | |||||
D53TP50DH | 38 | 1 |
Buy Now | ||||||
D53TP50DH | Bulk | 5 |
D53TP50DH | Bulk | 16 | 10 Weeks | 1 |
D53TP50DH | 1 |
Get Quote | |||||||
D53TP50DH | 40 |
D53TP50DH | 50 |
D53TP50DH | 1 |
D53TP50DH | 839 |
Get Quote | |||||||
Crydom Inc D53TP50DSSR RELAY 3PST-NO 50A 48-530V |
D53TP50D | Bulk | 22 | 1 |
D53TP50D | 71 | 1 |
D53TP50D | Bulk | 57 | 1 |
D53TP50D | Bulk | 48 | 10 Weeks | 1 |
D53TP50D | 74 |
D53TP50D | 17 | 1 |
D53TP50D | 2 |
D53TP50D | 74 |
D53TP50D | 50 |
D53TP50D | 450 | 1 |
Crydom Inc HS053-D53TP50DSSR RELAY SPST-NO 82.5A 48-530V |
HS053-D53TP50D | Box | 10 | 1 |
HS053-D53TP50D | Bulk | 5 |
HS053-D53TP50D | Bulk | 10 | 3 Weeks | 1 |
HS053-D53TP50D | 9 |
HS053-D53TP50D | 29 |
HS053-D53TP50D | 1 |
HS053-D53TP50D | 430 |
Crydom Inc D53TP50D-10SSR RELAY 3PST-NO 50A 48-530V |
D53TP50D-10 | Box | 7 | 1 |
D53TP50D-10 | 26 | 1 |
D53TP50D-10 | Bulk | 1 |
D53TP50D-10 | Bulk | 4 | 16 Weeks | 1 |
D53TP50D-10 | 1 | 1 |
D53TP50D-10 | 27 |
D53TP50D-10 | 11 |
D53TP50D-10 | 1 |
Crydom Inc D53TP50DPSSR RELAY 3PST-NO 50A 48-530V |