VB20100C Search Results
VB20100C Datasheets (4)
| Part | ECAD Model | Manufacturer | Description | Datasheet Type | PDF Size | Page count | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| VB20100C-E3/4W | Vishay General Semiconductor | Diodes, Rectifiers - Arrays, Discrete Semiconductor Products, DIODE SCHOTTKY 100V 10A TO263AB | Original | 5 | |||
| VB20100C-E3/8W | Vishay General Semiconductor | Diodes, Rectifiers - Arrays, Discrete Semiconductor Products, DIODE SCHOTTKY 100V 10A TO263AB | Original | 5 | |||
| VB20100C-M3/4W | Vishay Semiconductor Diodes Division | Discrete Semiconductor Products - Diodes - Rectifiers - Arrays - DIODE SCHOTTKY 20A 100V TO-263AB | Original | 94.83KB | |||
| VB20100C-M3/8W | Vishay Semiconductor Diodes Division | Discrete Semiconductor Products - Diodes - Rectifiers - Arrays - DIODE SCHOTTKY 20A 100V TO-263AB | Original | 94.83KB |
VB20100C Price and Stock
Vishay Semiconductors VB20100C-E3-8WDIODE ARR SCHOT 100V 10A TO263AB |
| Distributors | Part | Package | Stock | Lead Time | Min Order Qty | Price | Buy | ||||
VB20100C-E3-8W | Cut Tape | 702 | 1 |
Buy Now | |||||
| VB20100C-E3-8W | Digi-Reel | 702 | 1 |
Buy Now | ||||||
| VB20100C-E3-8W | Tape & Reel | 800 |
Vishay Semiconductors VB20100C-M3-8WDIODE ARR SCHOT 100V 10A TO263AB |
VB20100C-M3-8W | Tape & Reel | 8,000 |
Vishay Semiconductors VB20100C-M3-4WDIODE ARR SCHOT 100V 10A TO263AB |