    32POSITION Search Results
    32POSITION Result Highlights (5)
    Part ECAD Model Manufacturer Description Download Buy
    20021121-00032D4LF
    Amphenol Communications Solutions Minitek127®, Board to Board connector, Unshrouded vertical header, Surface Mount, Double Row, 32Positions, 1.27mm (0.5inch) pitch. PDF